SVATBY


SVATBA MANŽELÉ GÁBOVI

S Martinem jsme byli nad míru spokojení,hrál nám na svatbě a jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho 👍🏼. Je to profesionál, jak má být 👏🏼.


SVATBA MANŽELÉ HRACHOVCOVI

S Martym byla super domluva od začátku až do konce ohledně naší svatby. Parket byl pořád plný a všichni se bavili. Určitě doporučujeme a moc děkujeme za skvělou párty 👍


SVATBA MANŽELÉ VARHANÍKOVI

Moc ráda Martyho doporučuji dále, vše si obstaral sám, hrál naprosto trefně, dokázal lidi bavit. Správný člověk na svém místě!


SVATBA MANŽELÉ HAVLÍČKOVI

Marty je prostē borec, se kterým se na svatbě nebudete nudit a vše si užijete dle představ a na pohodičku.


SVATBA MANŽELÉ ZEMÁNKOVI

DJ Marty je skvělý DJ. Včera nám hrál na svatbě a úžasně reagoval na každou situaci i všechny věkové kategorie hostu. Všichni si ho velmi chválili a na další rodinnou akci budeme volit opět pana Martina. Děkujeme za skvělý zážitek.


SVATBA MANŽELÉ KRÁTCÍ

DJ Marty nám hrál na naší svatbě v hotelu Mlýn na Velehradu 11.5.2019. Celkově jsme byli nadmíru spokojeni. Komunikace byla vždy rychlá a bezproblémová. Martin nám nabídl, že si můžeme sestavit svůj playlist, kterého se bude během hraní držet s možností písniček na přání. Také měl pro případ, že by zábava netekla proudem připravené hry, ze kterých jsme však nakonec hráli jen jednu, jelikož hry nebyly vůbec zapotřebí – všichni tančili včetně rodičů i prarodičů několik hodin v kuse. V samotný den svatby dorazil DJ o 1,5 hodiny dříve před vlastní produkcí, aby si v klidu našel vhodné místo a sestavil aparaturu a světla. Světla byla super, imitovala diskotéku a dotvářela celkovou atmosféru. Zkrátka byla to jedna velká party, za kterou vděčíme stejnou měrou našim svatebním hostům stejně jako DJ Martinovi, kterého můžeme jen a jen doporučit, skvělá práce, klobouk dolů 😊!!

SVATBA MANŽELÉ GAVENDOVI

DJ Marty nám hrál na svatbě 8.6. 2019 v Těrlicku. S Martym jsme byli naprosto spokojeni. Po čas jeho hrání, na parketě stále někdo tančil. Všechny věkové kategorie si ho chválili nejen za hudbu, ale i za jeho neustálý úsměv na tváří a moderování her apod. Když akce, tak jedině Dj Marty!!! Aneta a David


SVATBA MANŽELÉ LUKÁŠOVI

Mohu jen doporučit! Domluva s Martinem byla příjemná, s ničím nebyl nejmenší problém. Na svatbě hrál skvěle a zahrál vše, co si svatebčané přáli. Na parket vytáhl všechny generace a postaral se i o zábavu v podobě her. Super práce!


SVATBA MANŽELÉ HLUCHÁŇOVI

S Martinem jsme prožili 3 svatby včetně té naší a můžeme jen doporučit všichni hosté říkají, že se naší svatbou protančili až do rána. Moc děkujeme!


SVATBA MANŽELÉ PAVLICOVI

Martin je nejen skvělý DJ, ale také úžasný moderátor a profík jak se patří. Díky za vše Marťo, vytvořil jsi skvělou atmosféru!


SVATBA MANŽELÉ KOLÁČKOVI

Chceme moc poděkovat Marťovi za ozvučení našeho svatebního dne. Bylo to všechno skvělé. Hlavně výborná domluva. Všechny písničky zahrál, prostě skvělé. Doporučuji.


SVATBA MANŽELÉ CHRÁSTEČTÍ

Martin, milý a pohodový DJ, který hrál na naší svatbě. Postaral se o dobrou zábavu až do pozdních večerních hodin. Zahrál vše, co jsme si přáli, jak české tak i zahraniční písničky a každý si přišel na své.


SVATBA MANŽELÉ URBANCOVI

Hudba má na svatbě nezastupitelnou roli. Důležitý je výběr skladeb, jejich načasovaní. DJ Marty umí skvěle vybrat vhodnou písničku na romantické souznění, ale i radostné plesání, které je na svatbě taky zapotřebí. Zároveň nabízí profesionální techniku ozvučení a osvětlení. Jsme moc rádi, že jsme si ho na svatbu vybrali. Ulehčil nám veškeré přípravy svým profesionálním přístupem. Na samotné svatbě pak hrál písničky na přání, pomáhal s organizací zábavy a celkově dotvářel dobrou náladu. Moc se nám líbil i výběr klasických tanečních písní. Vydrželi jsme tančit až do brzkých ranních hodin.
Vřele doporučujeme všem náročným zasnoubeným párům!


SVATBA MANŽELÉ BŮŽKOVI

Martin již od prvního kontaktu působil velmi přátelský. Celý náš svatební večer měl úsměv na tváři. Výběr hudby dostal na parket téměř všechny účastníky naší svatby, dokonce i ty, od kterých jsme to nečekali. Můžeme vřele doporučit.


SVATBA MANŽELÉ DIMITROVI

Martin je moc sympatický DJ, kterého jsme si vybrali na naši svatbu. Zahrál vše, co jsme si přáli a naprosto splnil naše očekávání. Doporučujeme.


SVATBA MANŽELÉ VAĎUROVI

DJ MARTY hrál na naší svatbě úplně skvěle! Dokázal probudit k tanci nejenom mladší, ale i starší generaci. Hrál všechno, na co jsme si vzpomněli. Na rtech mu nechyběl úsměv od začátku hraní až do bílého rána. Skvěle mu šlo také moderování. Přispěl tak k vytvoření úžasné atmosféry, kterou jsme si užili my i naši hosté. Někteří zde protančili své nejlepší střevíce a rádi na to vzpomínají. S Dj byla skvělá a rychlá domluva, určitě doporučujeme a moc děkujeme!


SVATBA MANŽELÉ ČALOVI

Chceme moc poděkovat Marťovi za ozvučení našeho svatebního dne. V dobré náladě od obřadu až po večerní párty, s přehledem odmoderované, bez problémů zahrál písničky z námi dodaného seznamu, večer pak písničky na přání. Velká spokojenost jak naše tak našich svatebních hostů. Určitě doporučujeme a ještě jednou moc děkujeme.


SVATBA MANŽELÉ ČAPKOVI

DJ Marty byl na naší svatbě super. Zahrál na přání všem kdo chtěl. Celou dobu měl úsměv na tváři, super organizace, navnadil všechny k tanci, mladší i starší. Na naší svatbu budeme dlouho v dobrém vzpomínat. Děkujeme za odehrání.


SVATBA MANŽELÉ DRÁBKOVI

DJ Marty nám byl doporučen, když jsme hledali někoho kdo nám bude hrát na svatbě. Před svatbou jsme spolu měli i osobní schůzku, kde jsme si vyjasnili všechny naše představy. Ve svatební den proběhlo vše v pořádku a vše, na čem jsme se domluvili a vše, co jsme si přáli, tak bylo dodrženo. DJ Márty nám pomáhal i moderovat zábavu, hrál písničky na přání. Po naší dobré zkušenosti můžeme říct, že ho budeme doporučovat i ostatním :-).


SVATBA OBRTELOVÁ

Děkujeme Martinovi za to, že roztančil naši svatbu. Hudba dělá náladu, takže díky němu byl ten svatební den opravdu vydařený. Během večera jsem slyšela několikrát: „Ten borec, co vám tu hraje, je fakt „dobrej“. Martin vycítí, na jakou hudbu mají tanečníci zrovna náladu a taky hraje na přání. Zahraje cokoliv! Je velmi příjemný a stále se usmívá. Vřele doporučuji.


SVATBA MANŽELÉ NEUMANOVI

DJ Martyho nám doporučil pan Humplík. Byli jsme spokojeni s jeho repertoárem, zahrál cokoliv na přání. DJ Marty je velmi spolehlivý, domluva bezproblémová, pružně a ochotně reagoval na potřeby naší svatby. Poradil si s nelehkými podmínkami ozvučení během obřadu, i s časovým presem. Jeho služby jsou opravdu na profesionální úrovni a výborně si dokázal získat všechny generace na tanečním parketu. Děkujeme, že jste byl s námi po celý den i noc.


SVATBA MANŽELÉ DOROGY

Aparatura jako na koncert Metallicy, světel jako na Rammsteinech, jen s lepší hudbou, která se trefila do nálady všech věkových kategorií, na naší malé svatbě. Nezbývá než poděkovat a uchovávat krásné vzpomínky.


SVATBA MANŽELÉ DOKOUPILOVI

Pana Stolaře jsem měl možnost poprvé poznat při fotografování jedné svatby. Na rozdíl od mnoha jiných „DJ“, mne jeho přístup a profesionalita natolik zaujali, že jsem se rozhodl ho oslovit i v případě mé vlastní svatby. Už při schůzce před svatbou jsem si byl jistý, že to byla dobrá volba. Působil jako milý a inteligentní člověk, který má rád svou práci. Během samotné svatby mne znovu ohromil svou přívětivou profesionalitou. Hudba plynula přirozeným tempem a podle momentální nálady společnosti. Když bylo třeba, vzal mikrofon, nenásilně moderoval připravené soutěže a jemně povzbuzoval soutěžící i publikum. Jiného DJ bych nechtěl. Kdybych znovu vybíral DJ, má volba by byla jasná – DJ Marty. Vlastně se stal spolutvůrcem atmosféry naši svatby a bylo to vážně príma. Tohle není člověk, který jen pouští písničky. Tohle je mág, co dokáže každý okamžik zábavy posypat tím správným kořením se svých reproduktorů. Je jedno, jestli míchá hudbu, nebo mluví do mikrofonu. V obou případech si počíná stejně přirozeně a profesionálně. Ani děti žadonící o svou písničku ho nedokázaly vyvést z rovnováhy a všechno to nějak ukočíroval ke spokojenosti nás všech. Když nad tím dnes přemýšlím, připadá mi to jako takový malý zázrak. A proto doufám, že až ho zase jednou budu potřebovat, že bude mít čas.


SVATBA MANŽELÉ TURANŠTÍ

Martina jsme měli jako Dj na naší svatbě a musím uznat že jsme s manželkou byli velmi spokojeni. Vůbec jsme se nemuseli o nic starat. Všechno Martin nachystal od aparatury až po světla a po celou dobu se staral o zábavu. Jde vidět že v tom už má solidní zkušenosti. Určitě bych ho doporučil všem známým, kdyby chtěli na jakoukoliv oslavu nebo svatbu kvalitního Dj.


FIREMNÍ AKCE


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  SCHOTT CR, s.r.o.

Je třeba jednou za čas, otevřít dveře naší firmy Schott Valašské Meziříčí veřejnosti, a přivítat potencionální zaměstnance, jejich rodiny, ale i případné obchodní partnery. Na to si vždy voláme na pomoc Martina, nejen kvůli perfektnímu ozvučení, které musí být na dvou místech, jak u vstupní brány, tak i v areálu, aby bylo dobře slyšet. Víme, že se postará o perfektní aparaturu, nainstaluje mikrofony klaunům a všem co je potřeba. Což je pro nás velká úleva, vůbec nevím, kde by jsme ty mikrofony sháněli, natož je zprovozňovali. Hodně nám pomáhá s organizací této akce. Vítá hosty u vstupu, baví je a dělá s nimi rozhovory, jak se jim akce líbí a podobně. V průběhu celého dne, pouští super muziku, provází návštěvníky po areálu, moderuje, co je kde k vidění v provozu, co mohou navštívit, jaký bude program a co hosty ještě čeká.  Z naší strany opět velká spokojenost, příští rok se budeme těšit znovu! Přijďte se taky podívat 🙂
Lenka Pobořilová
Schott CR, s.r.o., Valašské Meziříčí


NOVOROČNÍ VEČÍREK MP KRÁSNO, a.s.

DJ Marty nám zajišťoval disco produkci na našem Novoročním večírku firmy MP Krásno Valašské Meziříčí. Za nás velká spokojenost, parket byl neustále plný, děkujeme.
Bára Vlčková
Referent marketingu,
MP Krásno, a.s., Valašské Meziříčí


SPORTOVNÍ DEN SCHOTT CR, s.r.o.

V naší  firmě Schott Valašské Meziříčí, pravidelně  pořádáme pro své zaměstnance, různé mimopracovní aktivity, proto je pro nás DJ a moderátor Martin Stolář, jasná volba, jistota že všechno bude šlapat jak na drátkách, kvalitní hudba, a profesionální přístup jako moderátora. Pořádali jsme sportovní den pro celou firmu, průměrně se účastní kolem 700 pracovníků. To jsou vždy dvě zvuková stanoviště, jedno hlavní a pak se musí ozvučit i hřiště, kde máme na programu hry. U Martina mám vždy jistotu, že bude mít dostatek aparatury na celý areál, aby bylo všude slyšet. Nachystáme si program, jak to bude vypadat, a pak to stačí odevzdat Martinovi do rukou a vím že je o zábavu postaráno, všechny soutěže nám perfektně odmoderuje, občas do toho hodí nějaký vtípek a neustále pochoduje mezi soutěžícími, aby měl přehled kdo zrovna vyhrává v konkrétním utkání. Do toho stíhá pouštět nejznámější muziku, které tam vždy sedne, nikdy nechápu jak o stíhá, ale vím že se všichni dobře baví. Na závěr vyhlašuje tombolu, a pak už začíná diskotéka, kde pouští jednu pecku za druhou. No lepšího organizátora, moderátora a DJ v jednom by jsme nenašli.
Jana Kovářová
SCHOTT CR, s.r.o., Valašské Meziříčí


Reference jsou zkopírovány z facebookových stránek nebo byly zaslány na e-mail.